BEZPIECZNE WAKACJE W CZASACH KORONAWIRUSA.

Dlaczego kamperem nie ryzykujesz tak bardzo jak w przypadku hotelu?

To naprawdę proste. Infekcje wirusowe to nie jest coś czego doświadczamy z kosmosu. By zarazić się wirusem jakimkolwiek (nie tylko tym z koroną) musimy mieć kontakt z chorym, czyli generalnie znaleźć się w pobliżu. To krótkie zdanie oddaje tak naprawdę cały sens mechanizmu zakażania się. Kamper to tak naprawdę jedyna dostępna na rynku forma komfortowego wypoczynku z rodziną, która gwarantuje Ci, że czas spędzacie we własnym gronie bez narażania się na niepotrzebne kontakty.

Stawiając na spędzenie urlopu kamperem przedewszystkim:

  • Unikasz skupisk ludzi, jakimi są hotele/pensjonaty, gdzie ryzykujesz wiele niepotrzebnych kontaktów z przypadkowymi osobami (innymi gośćmi, pracownikami, którzy mają non-stop kontakt z innymi ludzmi).
  • Unikasz przebywania w pomieszczeniach gdzie gromadzą się lub przebywają spore grupy różnych ludzi, jak przedsionki, korytarze itd., a jak wiadomo wirus potrafi utrzymywać się w powietrzu nawet kilkadziesiąt minut i nie ma możliwości zapewnienia w takim miejscu non-stop bezpieczeństwa. W kamperze jesteś Ty i Twoja rodzina. Nikt więcej.
  • Nie ryzykujesz zatrzymania bądź kwarantanny. Ze wzgledu na fakt, że typowy hotel czy pensjonat to miejsce gdzie przebywa wiele osób w jednym miejscu, wystarczy, że jedna zachoruje to zgodnie z procedurami wszyscy goście zostaną objęci kwarantanna minimum na 14 dni nawet wtedy gdy nie są chorzy. Kamperem nie ryzykujesz takiej historii bo jesteś wolny, niezależny i nie mieszkasz w tłumie.
  • Masz gwarancję, że podróżujesz pojazdem bezpiecznym, zdezynfekowanym, poddanym kilkudniowej kwarantannie i ozonowanym po i przed każdym wyjazdem.
  • Możesz udać się w miejsce dyskretne gdzie odetniesz się od zgiełku tłumu, gdzie nie będziesz się stykał z dziesiątkami osób obsługi hotelu, innych gości czy turystów. Jesteś w 100% niezależny – nie ryzykujesz zdrowia niepotrzebnymi kontaktami

Jak to robimy w meanderkampery.pl?

Byś czuł, że pojazd który oddajemy w Twoje ręce jest bezpieczny, każdorazowo przed każdym wynajmem poddajemy go następującym zabiegom:

  • Dezynfekcja – po oddaniu przez poprzedniego klienta pojazd poddajemy starannemu czyszczeniu wewnątrz za pomocą środków chemicznych służących do dezynfekcji powierzchni, tapicerki, klamek i całego wyposażenia kampera, dzięki czemu masz gwarancje, że kamper jest czysty i przygotowany do jazdy.
  • Ozonowanie – na bazie Campersun.pl posiadamy wielostanowiskowy, profesjonalny warsztat wyposażony w specjalne urządzenia do ozonowania. Campersun to nie tylko wypożyczalnia kamperów, zatrudniamy własnych mechaników (wpadniesz po campera to zobaczysz), dzięki czemu posiadamy własne zaplecze do pełnej obsługi pojazdu. Mało, która firma w Polsce może sobie na to pozwolić. Po kompletnej dezynfekcji możemy samodzielnie przeprowadzić ozonowanie całego pojazdu. Takim samym zabiegom poddawane są np. Karetki pogotowia ratunkowego.
  • Kwarantanna pojazdu – dodatkowo dbając o bezpieczeństwo naszych klientów i mająć świadomość, że wirus potrafi się na różnych powierzchniach utrzymać jeszcze wiele godzin, po zabiegach dezynfekcji i ozonowania odstawiamy każdego kampera na parking na kilkadziesiąt godzin by mieć pewność, że pojazd jest bezpieczny i gotowy do dalszej podróży.

Dzięki wszystkim powyższym zabiegom otrzymujesz pojazd nie tylko wolny od koronawirusa, ale także wszelkich innych drobnoustrojów i grzybów, które zawsze były obecne wśród nas. My o to dbaliśmy nie tylko teraz w tych trudnych czasach, ale zawsze, dlatego tym bardziej zachęcamy do spędzenia świetnego czasu, a przedewszystkim w bezpiecznych i zdrowych warunkach w naszych kamperach. 

Sprawdź inne nasze artykuły 

Kamperem po Polsce: Czas na Lubelszczyznę

WYPOZYCZENIE KAMPERA FAQ – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIACo do tego, że Polska ma naprawdę dużo do zaoferowania turystom, nie mamy żadnych wątpliwości. Warto więc pobawić się

CO Z KAMPEREM W CZASIE DESZCZU?

CO Z KAMPEREM W CZASIE DESZCZU? Z Kamperem to Ty wybierasz pogode 🙂 Obawiasz się o pogodę na swoim wyjeździe? Stawiając na kampera nie tylko